Sistem Nasıl Çalışır? Üyelik Sürecini ve Öğrenmek İstedikleriniz

ÜYELİK İŞLEMİ NASIL İLERLER?

Üyelik işlemi nasıl ilerler?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

SIKÇA SORULAN SORULAR

stajyerakademi.com Adresinde Satın Alma İşlemleri Türkiye'de en güvenilir aracı tahsilat sistemi olan Payu.com alt yapısını kullanmaktadır. Ayrıca stajyerakademi.com adresinin güvenlik sertifikası mevcuttur.

stajyerakademi.com adresi üzerinde alınan üyelikler ücretlidir. Satın Alınan Üyeliklerin Fiyatları Çeşitlerine GÖre Değişiklik Göstermektedir.

Sanal Sınıf Sistemi Üyelerin İnternet Üzerinden Dersane Sistemine Katılmalarını Sağlayan Bir Alt Yapı Hizmetidir. Bu Alt Yapıda Üyelere; Düzenli Ders Programlarının SMS ve E-mail İle Bildirimler, Üyelerin Sorularını Zaman Kısıtlaması Olmaksızın Soracakları Odalar, Genel Deneme, Konu Tarama ve Ders Ders Sınavlar, Canlı Dersler(sesli ve görüntülü), Canlı Ders Kayıtları, Ödev Takip Sistemi, Üye İstatistik Sistemi, Ders Dökümanları, Canlı Soru Çözümleri, Kısa Hatırlatmalar, Özetler, Çıkması Muhtemel Sorular... Daha Bir Çok Paylaşım Bu Platformda Üyelere Sunulur.

Bu Platformda Hazırlanıp Bir Çok Çalışma Grubu Üye Arkadaşlarımız Mevcut. Tabiki bizlerinde Ellerinde Sihirli Deynekleri YOK. Öncelikle Üye Programa Uyar, Ders Çalışmayı Sınava Kadar Bizim Direktiflerimiz ve Bizim Kaynaklarımız İle Alışkanlık Haline Getirirse, Bu Sınav Başarılamayacak Kadar Zor Bir Sınav Değildir?

Üye Olma Esnasında SMS ve E-mail Almak İstemiyorum Sekmelerini Seçmiş İseniz, SMS ve Email GÖnderimide İzne Tabi Olduğu İçin Gönderim  Gerçekleştirilmez.

Anasayfada İletişim Sekmesine Tıklayarak Sabit Tel-Cep Tel-EMail Olmak Üzere İletişim Araçlarını Kullanabilirsiniz.

Sanal Sınıf Sistemi Alt Yapısında Yapılan Canlı Dersler Kayıt Altına Alınır. Üye İstediği Zaman Dilimi İçerisinde İzleyebilir.

Sanal Sınıf Sistemi Mobil Cİhazlara Uyumludur. İster Tablet, İster Cep Telefonundan Bağlabilirsiniz.

Ders Dökümanlarımız Detaydan Arındırılmış SOnuç Odaklı Notlardır. Her Sınav Döneminde Güncellemeler Yapılmaktadır.

Canlı Derslerde Sorulan Soruları, Dersi Yöneten Hoca, Etüt Odalarında Sorulan Soruları İlgili Hocalar Cevaplamaktadır.

Sisteme Erişim En Fazla 2 Farklı Bilgisayardan ve 1 Mobil Cihazdan Erişim Sağlanır. Daha Fazla Bilgisayardan Bağlanan Üyelerimizin Üyelikleri Sözleşme Şartlarına Göre İptal Edilir. Her Üyenin Log Kayıtları Ayrı Ayrı Tutulmaktadır.

forumstajer.com, forumyeterlilik.com, stajyerakademi.com, mersis.com İnternet Siteleri Limar Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti.'e aittir.

Üyelikler Ödemenin Yapıldığı Gün Sonunda Aktif Edilir? Ödeme Geçmemiş İse İletişim Sekmesinden İletişim Formu Gönderebilirsiniz.

5 ve üzeri Grup Üyeliklerinde % 20 İndirim Yapılmaktadır. İndirimden Faydalanmak İçin Bu Durumu Yöneticilerle İletişime Geçerek Bildirmeniz Gerekmektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

STAJYER AKADEMİ DAHA DETAYLI BİLGİ Mİ LAZIM ?

Eğitimlerimiz hakkında her türlü soruyu cevaplamak bizleri mutlu eder.