Kazananlarımız Sizden Gelenler

Onlar Bizimle Kazandılar Sıra Sizde!

  • BİZİMLE KAZANANLAR TÜMÜNÜ GÖR
15.07.2017

İlginizi teşekkür ederim, sonuç şimdi açıldı ekranda ve ilk heyecanmı sizinle paylaşıyorum. 4.kez girişim ve kazandım çok şükür. verdiğim ücrete göre verilen hizmetlerin burda karşılaştırılması mümkün deiğil. önceleri pek faydası olacağını düşünmüyordum. fakat şimdi yeterliliğe nasıl hazırlanırım diye düşünüyorum:))

Kemal Dinç
01.02.2017

Smmm FATİH TOZLU nihayet forumstajer ile başlamış olduğum ve stajerakademi ile sonuca vardığım süreç son bulmuştur. Bu süreçte Üzerimde emeği gecen Gökhan Hocam Zehra Hocam Filiz Hocama Sonsuz telekkürlerimi sunarım. Yeni başlayacak arkadaşlarada tavsiyem hocalarımın tavsiyelerine ve müdredata uyun sonuç SMMM olacaktır. HOŞÇAKALIN.

Fatih Tozlu
08.11.2016

Sonucu öğreneli 3 gün oldu yeni fırsatım oldu. öncelikle teşekkürlerimi ederek başlayayım hocalarım ümran gökhan filiz hocam emekleriniz çok hakkınızı hellal edin. önce kayıt olurken tereddütlerim vardı lakin iş hakikaten öyle değilmiş. siirtte kurs olmadığı için böyle bir arayışa girmiştim. ve iyike bu siteyi buldum ve kayıt oldum. notlarınız çok taze ve akılda kalıcı. sorular denemeler özellikle ümran hocanın canlı dersleri hakikaten harikaydı. yazacak o kadar çok şey varki emin olun hakkınız ödenmez. 8.hakkımdı ve ışık oldu siteniz. yeterlilikde görüşürüz.

Kenan Yoldaş
06.11.2016

Staj başlatmayı stajerakademi ile kazandım. Devamında yine stajyerakademi ile devam ediyorum şu an bir dersim kaldı bitti sayılır. Başta Gökhan, Zehra hocalarım olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürler. Başarılı olmanız için tek yapmanız gereken Ders programına ve hocalarınızın yönlendirmelerine uymak gerisi mutlaka gelecektir.

Fatih TOZLU
23.03.2016

Çalışıyorum ve iki çocuk annesiyim. Bu yüzden kurslara gitme imkanım yoktu. İnternette sınavla ilgili araştırma yaparken tesadüfen bu siteyi buldum. 1,5 ay gibi kısa bir sürede sınava hazırladılar. Staja Giriş Sınavını ilk girişte kazanmama yardımcı olan stajyerakademi.com'a ve hocalarıma çok teşekkür ederim.

Duygu CEYLAN
19.01.2016

Ben de Temmuz/2010 da katılıp Kasım/2010 da staj başlatmayı birlikte kazananlardanım. Bu yıl temmuz sınavlarıyla da bitirme sınavları bitti ve Kasım ayında ruhsatımı aldım..Düşünmeyin ve müthiş yol arkadaşlığıyla siz de! bu yolda yol alın :)

(NAZAR) SÜMEYRA POLAT
11.12.2015

Van'da dersane olmadığı için bir araştırmaya girdim ve tesadüfen bu sisteme rastladım. biraz araştırdıktan sonra kayıt oldum. ümran ve Gökhan hocanın tüm söylediklerini harfiyen yerine getirdikten sonra bende kazandım sonunda:)) kayıt olacak arkadaşlara tek tavsiyem programa uyun ve günlük en az 2-3 saat çalışın.

Mihriban Kadim
03.12.2015

Şuan çok mutluyum biraz geç oldu fakat yinede duygularımı sizlerle paylaşmak istedim saygıdeğer ümran ve Gökhan hocam. Çok emeğiniz var. Saymakla bitmez. Ümran hocanın kısa tam on ikiden vuran taktikleri, Gökhan hocamın bitmez tükenmez sabrı:) Herşey için ne kadar teşekkür etsem azdır. Sevgi ve Selam ile...

Eda Tulumtaş
05.11.2015

Teşekkür Ederim Çalışmalarınıza

kezban türkmen

STAJYER AKADEMİ DAHA DETAYLI BİLGİ Mİ LAZIM ?

Eğitimlerimiz hakkında her türlü soruyu cevaplamak bizleri mutlu eder.